Stosowanie Melanotanu – zalety i wady

Stosowanie Melanotanu - zalety i wady

Wiele osób marzy o pięknej opaleniźnie, jednak z sobie znanych powodów nie chcą bądź nie mogą poddawać się kąpielom słonecznym. Właśnie dla nich powstała szeroka gama kremów, których zadaniem jest nadać skórze pożądaną barwę. Niestety nie ma złotego środka, o czym możemy się przekonać, obserwując panie, których skóra przybrała wręcz pomarańczowy kolor z ciemnymi plamami między palcami lub dziwnymi zaciekami u nasady włosów. Inną sprawą jest to, że ta opalenizna utrzymuje się bardzo krótko, co wiąże się z częstym powtarzaniem zabiegu.

Skuteczna alternatywa

Po to, by wyeliminować tego typu niespodzianki, powstał melanotan. Najkrócej mówiąc działa on w sposób jak najbardziej naturalny a przez to przyjazny dla organizmu. Głęboki efekt opalenizny uzyskuje się nie dzięki chemii, ale zawartym w melanotanie hormonom, stymulującym naturalny proces barwienia skóry.

Aby uzyskać optymalny efekt, zabieg przyjmowania preparatu należy zastosować ok. dziesięciu razy, następnie co tydzień w celu utrzymania opalenizny.

Wady i zalety

Ponieważ melanotan działa od wewnątrz, należy dokonać iniekcji, czyli wstrzyknięcia preparatu pod skórę. Jest to konieczne, ponieważ w jakiś sposób pod skórę muszą dostać się pigmenty dające efekt opalenizny. Niewątpliwie są osoby, dla których kontakt ze strzykawką wydaje się niemożliwy, jednak jak twierdzą użytkownicy, sam zabieg jest bezbolesny, porównywalny ze wstrzyknięciem insuliny. Ponadto niektóre osoby stosujące melanotan skarżyły się na bóle głowy, mdłości czy zmniejszenie apetytu. Jednak te objawy ustępowały samoczynnie po upływie 2-4 dobach.

A co w zamian?

  • Naturalna, stopniowo pogłębiająca się opalenizna.
  • Trwały efekt opalenizny.
  • Barwa równomiernie rozłożona na ciele, bez nacieków i plam.
  • Nadanie skórze właściwości obronnych przeciw działaniu promieni UV
  • Brak wysuszania skóry na skutek długotrwałego przebywania na słońcu.
  • Cena

Należy wspomnieć, iż osoby absolutnie wykluczające metodę iniekcji, nie są pozbawione z możliwości skorzystania z melanotanu. Dla nich dedykowany jest preparat w postaci sprayu do nosa.

Zdrowa i piękna skóra

O szkodliwości przebywania na pełnym słońcu czy też w solariach napisano już tomy, nie ma zatem najmniejszego powodu, by narażać się na choroby skóry, wysuszenie powodujące przedwczesne zmarszczki czy bolesne poparzenia. Dzięki zastosowaniu melanotanu wszystkie wymienione zagrożenia zostają usunięte bezpowrotnie. Czas stracony w solariach lub nieruchomo na plaży można z powodzeniem przeznaczyć na inne aktywności, nie tracąc przy tym nic ze swojej atrakcyjności.

Więcej o działaniu Melanotanu 2 dowiesz się ze strony – https://melanotan.biz/

Author: admin